Slota vraj nepije

Autor: Ondrej Dostál | 13.11.2008 o 12:35 | Karma článku: 17,65 | Prečítané:  13894x

V SNS to musí byť desná psina. Ich tlačová tajomníčka Jana Benková je podľa všetkého veselá kopa. Včera mi napísala, že jej mám okamžite zaslať dôkazy o tom, že jej šéf Slota pije a potom vystupuje na verejnosti. Inak mi hrozia trestnoprávne i občianskoprávne dôsledky. Viete si také niečo predstaviť? Zavrieť na Slovensku niekoho za tvrdenie, že Slota pije?

Som abstinentSom abstinentZdroj: TV JOJ (Topky.sk)

Pani tajomníčka sa mi ozvala, lebo zaregistrovala náš zámer zvolať na 17. novembra o 17:00 na Námestie SNP v Bratislave protestné zhromaždenie proti Ficovej vláde. Vo vyhlásení, ktoré je zverejnené na www.17november.sk  okrem iného vyjadrujeme znechutenie nad vulgarizáciou slovenskej politiky: "Sme znechutení tým, že premiér Fico nadáva novinárom do idiotov, predseda SNS Slota vystupuje na verejnosti pod vplyvom alkoholu a uráža susedný národ a predseda HZDS Mečiar má v parlamente antisemitské narážky." Pani tajomníčka tvrdí, že podčiarknutá časť vety nie je pravdivá. Preto máme okamžite predložiť dôkazy a okamžite to tvrdenie stiahnuť. Inak bude zle. Je dosť výrečné, že proti "urážaniu cudzieho národu" sa pani tajomníčka neohradila. To je asi v SNS úplne v poriadku, to sa môže.

Je dosť prekvapujúce, že na Slovensku existuje človek, ktorý ešte nezaregistroval, že predseda SNS si občas rád uhne a potom vyvádza. Ešte šokujúcejšie je, ako môže človek s takýmito zásadnými medzerami vo všeobecnom politickom rozhľade pôsobiť na poste tlačovej tajomníčky Slotovej strany. Veď si len skúste spomenúť, kedy ste naposledy videli na Shootyho karikatúre Slotu bez červeného nosa. Žeby to bolo myslené tak, že je vonku stále veľká zima, a preto je ten nos červený?

Tú vetu o chľastaní sme neodvolali. Aby sme pani tajomníčke pomohli oživiť pamäť, na www.17november.sk zriaďujeme špecializovanú sekciu "Ján Slota a alkohol". Ale či to bude stačiť, neviem. Možno ma odsúdia za ohováranie a pôjdem sedieť. Čo už? Útechou mi je však pomyslenie na to, že do tej basy nepôjdem sám. Spoločnosť mi bude robiť prinajmenšom podpredseda vlády Dušan Čaplovič, ktorý sa pre denník Korzár nedávno tiež rozhovoril o Slotovej záľube: "Ak by som na jeho mieste vedel, že mi alkohol vo vyjadrovaní škodí, tak neleziem potom na verejnosť, ale radšej niekam zaleziem. Uznávam, že niektorým ľuďom alkohol pomáha, ale osobe Jána Slotu alkohol škodí."

A zavrieť by mali aj samotného Slotu. Veď aj on sa začiatkom októbra po mítingu v Pavlovciach priznal, že sa pred ním posilnil ríbezľovým vínom. Raz darmo, ohováranie je neprípustné aj voči sebe samému. Padni, komu padni.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Slovákom vo finiši uleteli terče aj medaila, šampiónka záver nezvládla

Erik Varga a Zuzana Rehák Štefečeková obsadili štvrté miesto.

Víkendový výber: Aj antivaxer sa dá presvedčiť na očkovanie

Pravidelná dávka víkendového čítania.


Už ste čítali?