Tomanová je mimozemšťanka, Mečiar tiež. A čo má byť?

Autor: Ondrej Dostál | 21.1.2008 o 12:00 | Karma článku: 11,85 | Prečítané:  7698x

Viera Tomanová je mimozemšťanka. Môžeme o tom viesť spory, môžeme s tým nesúhlasiť, ale to je tak všetko, čo sa proti tomu dá robiť, povedal by v tejto súvislosti najväčší Čech. Tento evidentný fakt napokon nespochybňuje ani samotná ministerka.

A čo je na tom?A čo je na tom?Zdroj: Blog Rada Baťa

Mimozemský pôvod Viery Tomanovej odhalil v marci 2007 na svojom blogu šéfredaktor Trendu Rado Baťo a priniesol o tom aj dôkaz. Tomanová teraz Baťa za jeho články žaluje, hoci aj v žalobe priznáva, že "v žalovanej časti článku sa nenachádza žiaden nepravdivý fakt, samozrejme, ak neberieme do úvahy tú okolnosť, že žalobkyňa bola označená za mimozemšťana". Za odhalenie svojej identity žiada najvyššie postavená slovenská mimozemšťanka od Baťa 30 tisíc korún a od vydavateľa Trendu 50 tisíc.

Z urazenej reakcie je zrejmé, že Tomanová je malicherná, čo len potvrdzuje, že nepochádza z našej slnečnej sústavy. Tomanová nie je prvou političkou, o ktorej pôvode sa verejnosť dozvedela. A určite ani nie poslednou. Už v decembri 2000 som napríklad zverejnil, že mimozemšťanom je aj Vladimír Mečiar. Predseda HZDS však nie taký malicherný ako Tomanová (možno aj preto, že jeho planéta sa nachádza v našej slnečnej sústave), nerobil z toho žiadnu vedu a nikoho nežaloval.

Tomanovej žaloba je neopodstatnená. Slovenská spoločnosť je už natoľko vyspelá a tolerantná, že pani ministerka sa za svoj mimozemský pôvod nemusí hanbiť. Ja by som sa na jej mieste hanbil za iné veci - za novelu Zákonníka práce, za deformovanie dôchodkového systému, za šírenie bludov o sociálnej situácii na Slovensku a podobne. Tieto veci sú známe nielen čitateľom Baťovho blogu, za ne však nikoho nežaluje.

***

Iniciatíva za dôstojný dôchodok V.T. mimozemšťanky

Tento článok bol publikovaný v rámci Iniciatívy za dôstojný dôchodok V.T. mimozemšťanky.

Zverejnite aj Vy na svojom blogu alebo internetovej stránke článok, v ktorom budete tvrdiť, že Viera Tomanová je mimozemšťanka! Prípadne stačí aj zverejniť samotné toto konštatovanie. Dajte jej príležitosť, nech zažaluje aj Vás! Keď nás bude dosť a od každého z nás vysúdi 30 tisíc korún, bude to slušný balík, ktorý jej zabezpečí dôstojnú starobu a nič jej už nebude brániť v tom, aby spokojne odišla do dôchodku. Prispejte aj Vy svojím dielom k záchrane slovenského sociálneho systému a skoršiemu odchodu Viery Tomanovej z funkcie ministerky práce, sociálnych vecí a rodiny!

(Informácie o článkoch publikovaných v rámci Iniciatívy za dôstojný dôchodok V.T. mimozemšťanky a linky na ne posielajte na adresu VT-mimo@azet.sk. Nezabudnite pod článkom zverejniť informáciu, že bol publikovaný v rámci Iniciatívy, čo Iniciatíva sleduje a ako sa možno ku nej pripojiť.)

Zoznam článkov doteraz publikovaných v rámci Iniciatívy za dôstojný dôchodok V.T. mimozemšťanky:

Ondrej Dostál: Tomanová je mimozemšťanka, Mečiar tiež. A čo má byť?

Michal Novota: Agenti Mulder a Scullyová tvrdia, že Tomanová je mimozemšťan!

Radovan Kazda: V.T. – Mimozemšťanka. Alebo Votrelec?

Michal Hudec: Pani ministerka Vierka, prosím, na toho ET-ho sa nehnevajte!

Vojtech Hollan: Viera Tomanová - mimozemšťanka

Tomáš Krištofóry: Mimozemšťanka proti Božej vôli

Ivan Kuhn: Agentúra MIB oficiálne dementuje, že ministerka V.T. je mimozemšťan

Marek Sásik: Superwoman  

Peter Spáč: Slovensko - jeden štát, dva mimozemské svety

Ondrej Schutz: K Viere Tomanovej asi toľko

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Slovákom vo finiši uleteli terče aj medaila, šampiónka záver nezvládla

Erik Varga a Zuzana Rehák Štefečeková obsadili štvrté miesto.

Víkendový výber: Aj antivaxer sa dá presvedčiť na očkovanie

Pravidelná dávka víkendového čítania.


Už ste čítali?