20 riadkov o Matovičovi. Špeciálne pre Tomáša Hudáka

Autor: Ondrej Dostál | 19.2.2012 o 21:37 | (upravené 19.2.2012 o 21:49) Karma článku: 15,01 | Prečítané:  15110x

Tomáš Hudák na facebooku poprosil "všetkých odídencov z kandidátky Matoviča, ktorí si ešte na blogu nepoplakali, aby tak urobili do konca tohto týždňa". A komentujúc dĺžku článku Radovana Bránika „Ako som sa infiltroval medzi Obyčajných ľudí, aby som im poškodil" konštatoval, že „ak niekto nevie dostať myšlienku do 20 riadkov, nezaslúži si, aby ho čítali". Tu je mojich 20 riadkov o Matovičovi. Špeciálne pre Tomáša Hudáka.

Ak sa niekomu nechce čítať celý rozsiahly Bránikov článok, podstatné je toto: „Útok na vlastnú kandidátku nebol nepremysleným amatérskym jednaním, ale súčasťou kampane, ktorá má vyvolať obraz "dobrých" a "zlých" a tak čoraz viac priťahovať záujem nerozhodných voličov. ... Igor predostrel návrh, aby sa hnutie zbavilo KDS a OKS, vzhľadom na to, že hrozí reálne riziko, že sa do parlamentu prekrúžkujú na úkor Obyčajných ľudí, alebo nezávislých kandidátov." Čiže žiadny neriadený konflikt pre nepochopenú túžbu naivného amatéra po čistote politiky, ale premyslené a chladne naplánované zbavenie sa časti kandidátky, ktorú Matovič vnímal nielen ako príťaž, ale aj ako konkurenciu.

Matovič si následne spomenul, že na Bránika dostal už dávnejšie udanie, že „je to človek, ktorého úlohou bolo infiltrovať sa na našu kandidátku, len aby nám v kľúčovej chvíli poškodil". Je len logické, že keď voči niekomu máte takéto (hoci zatiaľ ničím nepodložené) podozrenie, tak si ho priberiete do najužšieho tímu, s ktorým rozoberáte intímnosti typu zbavenie sa časti vlastnej kandidátky, však? Ale to je len jedna z mnohých lží, ktorými v súvislosti s akciou „Detektor lži" zahrnul Matovič verejnosť. Spomenúť ich všetky na 20 riadkoch by nedokázal ani Chuck Norris. Tak radšej končím aj ja.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Má najhorší názov, aký kedy film mal. Môže napriek tomu získať Oscara?

Zhodnotili sme šance nominovaných filmov.

KOMENTÁRE

Zmysel života sa dá vybudovať. Cieľavedome a pracovito

Na obsah musíte čakať, až kým sa z vás stane tvorca zmyslu života a nielen jeho konzument.

PRIMÁR

Ako si pri nádche nezodrieť nos

Šupinkám v okolí nosa a zbytočnému podráždeniu pokožky sa dá vyhnúť.


Už ste čítali?